• Wpisów: 138
  • Średnio co: 22 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 15:17
  • Licznik odwiedzin: 124 725 / 3178 dni
 
marciulka
 
Na wielu blogach o simsach,różni ludzie w komentarzach pytali się jak przygotować ambrozje i pytali się także co to jest.(dla tych którzy nie wiedzą jest to taka potrawa)Pomyślałam sobię, że mogę opisać jak ją zrobić. ; D
    Po pierwsze trzeba mnieć 10 poziom umiejętności gotowania,bez tego nie da rady. Trzeba kupić w księgarni przepis na nią, muszę uprzedzić Was, że jest to duży wydatek bo kosztuje ona około 12 000 simoleonów.
    Niestety aby ją przygotować potrzebny Wam jest owoc życia(rośnie na życiodajnej roślinie) i ryba śmierci, którą można złowić na cmentarzu po północy.(jako przynęte wybierzcie ustniczka)
    Jak już nauczuliście się przepisu i macie odpowiednie składniki możecie przygotować ambrozję.
    Gdy zje się taką ambrozję pasek życia naszego sima wyzerowuje się czyli np. jeśli Wasz sim ma stać się za kilka dni staruszkiem może zjeść ambrozje i będzie wiudł życie dorosłego od początku. Oczywiście nie musicie martwić się o umiejętności waszego sima, ponieważ one pozostaną nie zmienione.
   A teraz kilka zdjęć jak moja simka Randi zjadła ambrozję i co się stało po jej zjedzeniu(chodzi mi o tę kolorową ''poświatę'')

Nie możesz dodać komentarza.